Kariéra

Přidejte se do našeho týmu...

Vedoucí obchodního oddělení / obchodní ředitel(ka)

Náplň práce:

vedení a motivace obchodního úseku společnosti (8-10 lidí),

tvorba a realizace krátkodobé a střednědobé obchodní strategie prodeje,

aktivní spolupráce při cenotvorbě sortimentu společnosti,

příprava návrhů obchodních smluv,

controlling v oblasti obchodu a kalkulací,

zodpovědnost za plnění plánu prodeje a akvizic,

budování a rozvíjení vztahů se stávajícími a novými obchodními partnery,

komunikace s klíčovými zákazníky, prezentace firmy na výstavách,

koordinace marketingových aktivit,

zodpovědnost za personální obsazení obchodního úseku,

pravidelný reporting vedení společnosti.

Co očekáváme:

minimálně SŠ vzdělání s maturitou,

proaktivní přístup vedení,

reprezentativní vystupování,

samostatnost,

praxi na obdobné pozici (alespoň 5 let), ŘP sk. B,

vysoké pracovní nasazení, orientace na výsledek, časová flexibilita,

schopnost pracovat efektivně, jako člen týmu,

schopnost zpracování analýz obchodního prostředí,

zkušenosti s řídícími systémy, CRM,

bezúhonnost, zodpovědnost a profesionální přístup k práci,

znalost AJ výhodou.

Nabízíme:

zázemí prosperující a stabilní společnosti,

samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace,

příjemné pracovní prostředí v rodinné společnosti,

notebook, mobilní telefon,

pružná pracovní doba,

stravenky a příspěvek na životní pojištění, flexipassy, firemní akce, školení,

místo výkonu práce v Hlučíně.

Marketingový specialista

podpora prodeje, příprava marketingových kampaní,

návrhy na nové zboží a spolupráce při tvorbě katalogů,

event marketing,

správa e-shopu,

spuštění a správa ppc kampaní,

analýzy ze statistik e-shopu a Google Analytics,

komunikace v rámci sponzoringu,

správa sociálních sítí, reklama na Facebooku,

příprava marketingového plánu a marketingového rozpočtu.

zkušenosti a zájem o marketing a jeho nástroje,

základy práce s Google Analytics,

povědomí o ppc reklamě,

spisovná čeština psaná i mluvená,

zkušenosti s redakčním systémem webových stránek,

kreativní duch, organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost.

Požadavky na vzdělání a praxi:

ukončené SŠ vzdělání s maturitou a vyšší,

uživatelská znalost práce na PC, MS Office – Excel, Word, Outlook, PowerPoint,

řidičský průkaz skupiny B výhodou,

angličtina na komunikativní úrovni výhodou.

Nabízíme:

příjemné pracovní prostředí v rodinné společnosti,

mraky možností pro další rozvoj a uplatnění vlastních nápadů,

firemní akce,

stravenky,

příspěvek na životní pojištění,

mzda základní pevná + motivační mzdové ohodnocení,

nástup možný od 1. 3. 2018,

pracovní úvazek 40 hodin/týden.

V případě zájmu o práci v naší společnosti prosím zašlete váš strukturovaný životopis na:

 Ing. Andrea Turková, email: turkova@balousektisk.cz