Kariéra

Přidejte se do našeho týmu...

Samostatný kalkulant/ka

Náplň práce:

přímá komunikace se zákazníky – tvorba cenových nabídek pro speciální zakázky v oblasti polygrafie (knihařské a tiskařské zpracování),

provádění cenových analýz, komunikace se subdodavateli,

kalkulace výrobních nákladů,

komunikace s výrobou při navrhování pracovních postupů, technologie výroby, ověřování výrobních termínů.

Co očekáváme:

minimálně SŠ vzdělání s maturitou,

praxe na obdobné pozici výhodou,

povědomí nebo znalosti z oboru kalkulací v polygrafii výhodou,

znalost práce s MS Office – Excel, Word,
samostatnost, zodpovědnost a pečlivost, analytické myšlení,

znalost AJ a ŘP sk. B výhodou,

trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

zázemí prosperující a stabilní společnosti,

samostatnou a odpovědnou práci s možností seberealizace,

odpovídající finanční ohodnocení včetně prémiové složky,

příjemné pracovní prostředí v rozvíjející se rodinné společnosti,

příspěvek na stravování a životní pojištění, firemní akce, školení.

Práce je vhodná pro absolventy.

Dělník/ce v knihárně – řidič/ka

rozvoz zakázek a zajišťování nákupu dle požadavků zásobovacího oddělení (Opava, Ostrava, FM),

ruční knihařské práce, falcování, snášení archů, lepení bloků, řezání archů, šití diářů.

 řidičský průkaz sk. B NUTNÝ (včetně praxe – zkušenosti s řízením dodávky, pickupu výhodou),

vyučení v polygrafickém oboru a praxe v oboru výhodou,

manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost.

Nabízíme:

pracovní doba: Po-Pá  6,00 – 14,00 hod.,

Expedient/ka

balení a expedování výrobků dle objednávek,

potiskování diářů,

přejímka a kontrola výrobků z výroby,

manipulace s ručním a elektrickým VZV (po zaškolení).

středoškolské bez maturity,

manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost,

praxe na podobné pozici výhodou,

ŘP na VZV výhodou,

Nabízíme:

pracovní úvazek minimálně 37,5 hod.,

pracovní doba: 6-14 hod a 12-20 hod.,

příspěvek na stravování a životní pojištění, firemní akce,

V případě zájmu o práci v naší společnosti prosím zašlete váš strukturovaný životopis na:

 Andrea Turková

Email: turkova@balousektisk.cz