BeBechy slaví výročí!

BeBechy – malé svou velikostí, velké svým smyslem! 

 

Jsme moc pyšní, že spolu s námi můžete oslavit již čtvrtý rok české značky BeBechy ! Za tuto dobu se BeBechy staly symbolem ruční kreativní práce a originálních dárků, které potěší nejen Vás, ale i Vaše blízké. BeBechy jsou součástí Vašich narozenin, svateb a vzbuzují emoce v jakýkoli pro Vás významný den.


Poprvé se značka objevila v podobě kraftových přáníček, které díky ruční kresbě a kaligrafii mají nekonečné množství podob a za poslední čtyři roky jsme měli možnost rozposlat či rozdat tisíce přání k různým důležitým příležitostem. Postupně se přidaly notesy a sešity, které Vám slouží k zapisování poznámek a Vašich myšlenek a každou kouzelnou chvíli si můžete uchovat v našich krásných fotoalbech. Všechny tyhle výrobky si zachovávají unikátní charakter, který inspiruje k psaní, kreslení, tvoření.


Bebechy nejsou jen nezbytné zbytečnosti. Bebechy jsou dárky, které zahřejí každé srdce. Ať už se jedná o malé přání, deník plný myšlenek nebo album Vašich vzpomínek, jedná se o správnou volbu, když chceme někomu udělat radost a ukázat, že si ho vážíme. 
Především díky Vám můžeme oslavit čtvrté narozeniny a věříme, že se i nadále budeme vzájemně inspirovat a rozdávat radost! 

Váš tým BeBechy

logo bebechy